Nieruchomości z regionu

Dobierzemy odpowiedni kredyt Wirtualne wizyty

Dane kontaktowe

ul. Chopina 19 / 3
20-023 Lublin

tel. 081-742-04-74
kom. 660 971 908

e-mail: rolmex.plus@onet.eu

PAN-LW-2185 Wisznice - lokal na wynajem

Galeria zdjęć

Opis

DO WYNAJĘCIA ATRAKCYJNY KOMPLEKS POD DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ !!

LOKALIZACJA: POWIAT BIAŁA PODLASKA.

 

Na nieruchomość składa się:

1. działka o powierzchni ok 1,5 ha (15000mkw). Nieruchomość położona przy drodze utwardzonej, w pobliżu trasy wojewódzkiej Białystok- Krasnystaw- Zamość oraz w trasy krajowej Warszawa – Sławatycze. Działka usytuowana w sąsiedztwie zabudowy usług publicznych oraz zabudowy zagrodowej rozproszonej, pól uprawnych.

Plan Zagospodarowania Przestrzennego Gminy przewiduje dla działki przeznaczenie pod zabudowę pod urządzenia produkcji i obsługi dla rolnictwa-RPU, w części urządzenia gazownictwa-EG oraz w trakcie zmian planu na cele energetyki wiatrowej.

2. Budynek biurowy nowy, murowany, parterowy bez podpieniczenia z dachem wielospadowym, krytym blachą. Budynek o wymiarach 14m x 9,5m,. Powierzchnia zabudowy – 133m2 Ogrzewanie kominkowe, woda z wodociagu gminnego. Odprowadzenie scieków do szamba na działce oraz do kanalizacji ciśnieniowej i oczyszczalni. Energia elektryczna trófazowa, przyłacze kablowe, rozprowadzenie po działce kablem podziemnym, przyłącze telefoniczne. Budynek wykończony, bez wykładzin podłogowych i białego osprzętu.

3. Budynek magazynowy o wymairach 24m x 50m o konstrukcji stalowej, słupowej, z dachem dwuspadowym, o konstrukcji stalowej, krytym blachą. Wysokość 4,5m. Fundameny żelbetowe, wylewane, zbrojone, Posadzka betonowa, wylewana. Brak obudowy ścian zewnętrznych. Istnieje mozliwość zaadoptowania na dowolny cel. Powierzchnia zabudowy 1200m2

4. Waga o nośności 35ton, elekroniczna

5. Ogrodzenie całej działki płotem z siatki ogrodzeniowej na metalowych słupkach. Siatka wysokości 1,5m z drutem wzmacniajacym oraz kolczastym nad płotem. Od frontu na fundamencie z cegły klinkierowej. Brama otwierana, metalowa.

6. Utwardzenie placów kostką brukową na powierzchnia 1200m2. Utwardzenie placu betonem na powierzchni 1780m2 Utwardzenie dróg, wjazdów na całej długości działki, kostką brukową.

7. Nasadzenia drzew ozdobnych na placu, tui wzdłuż ogrodzenia od ulicy, przygotowane słupy na reklamę.

Powyższy kompleks z uwagi na atrakcyjną lokalizację, standard wykonania, znaczną powierzchnię działki oraz przeznaczenie w planie zagospodarowania stanowi interesującą ofertę na potrzeby działalności gospodarczej wytwórczej, magazynowej, handlowej itp.

 

NAJEMCA NIE PŁACI ŻADNEJ PROWIZJI!!

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ

 

Nota prawna

testOpis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Dane agenta


Osoba odpowiedzialna

Nr licencji 12269

Szczegóły oferty

Symbol oferty PAN-LW-2185
Lokalizacja Wisznice
Pow. całkowita [m2] 1 200,00 m²
Czynsz najmu 10 000 PLN
Cena/m2 8.33 PLN

Nieruchomość

Pomieszczenia