Nieruchomości z regionu

Dobierzemy odpowiedni kredyt Wirtualne wizyty

Dane kontaktowe

ul. Chopina 19 / 3
20-023 Lublin

tel. 081-742-04-74
kom. 660 971 908

e-mail: rolmex.plus@onet.eu

AMN-BS-30828 Chełm, Podgórze - obiekt na sprzedaż

Galeria zdjęć

Opis

biuro nieruchomości Lublin *
1. OGÓLNE INFORMACJE O NIERUCHOMOŚCI:
Oferujemy do sprzedaży nieruchomość komercyjną, idealnie wyeksponowaną, położoną przy wjeździe do Chełma bezpośrednio przy trasie Lublin -Chełm. Nieruchomość z dużym potencjałem:  może być zabudowana dodatkową identyczną powierzchnią w granicach działki, istnieje możliwość adaptacji istniejącego budynku lub powstania nowej zabudowy mieszczącej się w ramach miejscowego planu( m.in budowa obiektów handlowych do pow.2 tys m2). 

W sąsiedztwie posesji znajdują się budynki  o charakterze usługowym, handlowym, stacja paliw oraz śródmiejskie obiekty użyteczności publicznej.

Nieruchomość zabudowana jest pawilonem handlowo-motoryzacyjnym w budynku pełniącym wcześniej przez wiele lat funkcję autoryzowanego salonu samochodowego.
Działka przeznaczona jest w miejscowym planem zagospodarowania pod zabudowę usługową U-6, tj. usługi nieuciążliwe z dopuszczeniem zabudowy mieszkaniowej, obiektów małej architektury, obiektów i urządzeń infrastruktury technicznej. Przewidziana w planie maksymalna wysokość budynków do 3 kondygnacji. Szerokość frontu działki wynosi 75 m.Teren jest w pełni uzbrojony we wszystkie media miejskie.Podana cena jest stawką netto. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
2. FUNKCJA BUDYNKU: MAGAZYNOWY - WARSZTATOWY - BIUROWY o pow.500 m2 (w tym parter 400m2) technologia uprzemysłowiona, konstrukcja budynku stalowa, fundamenty żelbetowe, stropy z płyt WPS, dach kryty płytą Tarmont Isowall Panel, ściany zewnętrzne: płyta warstwowa 15 cm, stolarka okienna metalowa,
podłogi : płytki klinkierowe.
4. OPIS ROZKŁADU POMIESZCZEŃ:
* PARTER: strefa ekspozycyjna + strefa sprzedaży 164m2, strefa serwisowa 148m2, magazyn 33m2, myjnia 36m2, szatnia 14m2, WC,łazienka z prysznicem, pom.kotłowni 6,5m2, max wys pomieszczeń parteru 4,5-6m
* I PIĘTRO:2x biura, WC, sala otwarta dla klientów ,max wys pomieszczeń 2,5-3,5m
5. MEDIA (UZBROJENIE): sieć elektryczna 3-fazowa, telefoniczna, wodociągowa,kanalizacyjna,
przeciwpożarowa,wentylacyjna,ogrzewanie lokalne,klimatyzacja,alarm
6. ZAGOSPODAROWANIE DZIAŁKI: ciągi pieszo-jezdne,place manewrowe utwardzone kostką brukową  PODJAZD:jest, bezpośredni z drogi krajowej (prawoskręt,lewoskręt) , OGRODZENIE: siatka
7. OPIS LOKALIZACJI I DOKŁADNEGO DOJAZDU DO NIERUCHOMOŚCI:bezpośredni wjazd z drogi krajowej nr 12

Nota prawna

testOpis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Dane agenta


Osoba odpowiedzialna

Nr licencji 815

Szczegóły oferty

Symbol oferty AMN-BS-30828
Lokalizacja Chełm, Podgórze, Podgórze
Pow. całkowita [m2] 500,00 m²
Cena 2 000 000 PLN
Cena/m2 4000.00 PLN

Nieruchomość

Stan prawny Własność
Powierzchnia działki [m2] 3 730 m²
Rok budowy 2000
Woda jest
Dojazd asfalt
Prąd jest
Kanalizacja tak

Pomieszczenia