Nieruchomości z regionu

Dobierzemy odpowiedni kredyt Wirtualne wizyty

Dane kontaktowe

ZOE-NIERUCHOMOŚCI Andrzej Koper
20-830 Lublin
ul. Biskupińska 112/2 

kom. 502 517 669

e-mail: rolmex.plus@onet.eu

AMN-BS-31779 Lublin, Wrotków - obiekt na sprzedaż

Galeria zdjęć

Opis

I. Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość komercyjną, zabudowaną zespołem budynków produkcyjno-magazynowo-biurowych. Działka o powierzchni blisko 1ha, w regularnym kształcie zbliżonym do prostokąta. Teren dogodny inwestycyjnie z miejscem na dodatkowe uzupełniające zabudowania stosownie do potrzeb.
Nieruchomość położona w przemysłowej dzielnicy Wrotków, w sąsiedztwie zabudowy przemysłowo-usługowej, w odległości około 6km od centrum Lublina.

II. FUNKCJA i OPIS: budynki z lat 70-tych, modernizowane, ostatni remont przeprowadzony w 2015 roku,  MATERIAŁ BUDOWLANY.:  ściany osłonowe murowane z belitu, ocieplone i stalowe, część budynków ogrzewana z własnej kotłowni na olej opałowy (poj.1000 l).

1- budynek produkcyjno-biurowy o pow.użytkowej 1084mkw, w tym 
   * część biurowo-ekspozycyjna 220mkw
   * część produkcyjna 864mkw
Budynek 2-nawowy, hala produkcyjna (nawa wyższa pow.5m) i część biurowo-ekspozycyjna (nawa niższa), w tym przestronna sala konferencyjna, konstrukcji szkieletowa, żelbetowa słupowo-ryglowa. Budynek połączony łącznikiem (2) z budynkiem nr 3.
Posadzki w części produkcyjnej betonowe, w części biurowej płytki gresowe.
Budynek wyposażony w 2 bramy uchylne, oraz 3-cią prowadzącą do łącznika.

2 - budynek łącznika o pow.użytkowej 204,7mkw, konstrukcja stalowa, posadzki z kostki betonowej, wyposażony w 2 bramy segmentowe rolowane,

3 - budynek magazynowo-produkcyjny o pow.użytkowej 201mkw, konstrukcja żelbetowa, brama uchylna.

4 - budynek magazynowy konstrukcji stalowej, wolnostojacy, parterowy, posadzki betonowe, 2 bramy stalowe 2-skrzydłowe, o pow.użytkowej 325mkw,

5 - budynek magazynowy o konstrukcji stalowej (wiata), posadzki betonowe, 2 bramy stalowe 2-skrzydłowe, o pow.użytkowej 231mkw,

6 - budynek magazynowy o konstrukcji stalowej, wolnostojacy, parterowy, posadzki z kostki betonowej, o pow.użytkowej 150mkw

 
 
III. MEDIA (UZBROJENIE): sieć energetyczna, sieć wodociągowa, kanalizacja sieciowa, sieć telekomunikacyjna
IV. ZAGOSPODAROWANIE DZIAŁKI:    teren w całości ogrodzony, zagospodarowany, drogi i place manewrowo-składowe utwardzone kostką betonową i brukiem, nasadzenia ozdobne, dogodny dojazd drogą asfaltową.

Podana cena netto.

Nota prawna

testOpis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Dane agenta


Osoba odpowiedzialna

Nr licencji 815

Szczegóły oferty

Symbol oferty AMN-BS-31779
Lokalizacja Lublin, Wrotków
Rodzaj obiektu zaklad_produkcyjny
Pow. całkowita [m2] 2 195,70 m²
Cena 3 900 000 PLN
Cena/m2 1776.20 PLN

Nieruchomość

Stan prawny Własność
Powierzchnia działki [m2] 9 074 m²
Rok budowy 1964
Woda jest
Dojazd asfalt
Możliwość parkowania tak
Prąd jest
Kanalizacja tak

Pomieszczenia