Nieruchomości z regionu
Oferty w notatniku (0)
brak ofert w notatniku


Dane kontaktowe
ZOE-NIERUCHOMOŚCI Andrzej Koper
20-830 Lublin
ul. Biskupińska 112/2
kom. 502 517 669
e-mail: rolmex.plus@onet.eu
AMN-BS-32166 Lublin, Kośminek - obiekt na sprzedaż
Cena:
450 000 PLN
Galeria zdjęć
Opis
nieruchomości Lublin *Oferujemy do sprzedaży przedwojenną kamienicę w zwartej zabudowie pierzejowej, usytuowaną w dzielnicy Kośminek o powierzchni całkowitej 392mkw, w tym użytkowej 246mkw.
Budynek jest częściowo podpiwniczony, trzykondygnacyjny, obecnie pełni funkcję mieszkalną. Kamienica jest częściowo zamieszkała przez lokatorów. Konstrukcja ścian zewnętrznych i wewnętrznych murowana. Strop nad podpiwniczeniem ceramiczny (jako sklepienie łukowe) i drewniany na belkach stalowych, pozostałe nad kondygnacjami naziemnymi - drewniane. Konstrukcja dachu drewniana , kryta papą termozgrzewalną.
Budynek jest wyposażony w instalacje elektryczną, woda z ujęcia publicznego w ulicy, w podwórzu wspólna toaleta (szambo). Stan techniczny do remontu.
Najbliższa zielona okolica zadbana, pobliże rzeki Czerniejówka, plac zabaw dla dzieci, tereny rekreacyjno-spacerowe dla mieszkańców. Odległość 10 min pieszo do Dworca PKP, 20 min do centrum miasta. Zapraszamy do zainteresowania się ofertą.
1. OGÓLNE INFORMACJE O NIERUCHOMOŚCI: Budynek jest częściowo podpiwniczony, trzykondygnacyjny, obecnie pełni funkcję mieszkalną. Kamienica jest częściowo zamieszkała przez lokatorów. Konstrukcja ścian zewnętrznych i wewnętrznych murowana. Strop nad podpiwniczeniem ceramiczny (jako sklepienie łukowe) i drewniany na belkach stalowych, pozostałe nad kondygnacjami naziemnymi - drewniane. Konstrukcja dachu drewniana , kryta papą termozgrzewalną.
Budynek jest wyposażony w instalacje elektryczną, woda z ujęcia publicznego w ulicy, w podwórzu wspólna toaleta (szambo). Stan techniczny do remontu.
Najbliższa zielona okolica zadbana, pobliże rzeki Czerniejówka, plac zabaw dla dzieci, tereny rekreacyjno-spacerowe dla mieszkańców. Odległość 10 min pieszo do Dworca PKP, 20 min do centrum miasta. Zapraszamy do zainteresowania się ofertą.
2. OPIS BUDYNKU = ROK BUDOWY: 1933, MATERIAŁ BUDOWLANY: cegła
3. OPIS ROZKŁADU POMIESZCZEŃ: 10 lokali mieszkalnych
* PIWNICA: podpiwniczenie częściowe
* PARTER: 4 lokale mieszkalne (o powierzchniach 18,05mkw, 18,39mkw, 17,97mkw, 17,93mkw)
* I PIĘTRO: 3 lokale mieszkalne (o powierzchniach 36,9mkw, 23,72mkw, 21,06mkw)
* II PIETRO: 3 lokale mieszkalne (o powierzchniach 20,88mkw, 42,21mkw, 26,22mkw)
*PODDASZE: strych nieużytkowy
4. KLATKA SCHODOWA WEWNĘTRZNA (SCHODY: drewniane)
Nota prawna
testOpis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.Dane agenta
Osoba odpowiedzialna
Nr licencji | 815 |
Szczegóły oferty
Symbol oferty | AMN-BS-32166 |
Lokalizacja | Lublin, Kośminek |
Rodzaj obiektu | kamienica |
Pow. całkowita [m2] | 246,00 m² |
Cena | 450 000 PLN |
Cena/m2 | 1829.27 PLN |
Nieruchomość
Standard | ![]() |
Stan prawny | Współwłasność |
Powierzchnia działki [m2] | 340 m² |
Rok budowy | 1933 |
Dojazd | asfalt |
Prąd | jest |